Wyniki - I Mistrzostwa Wałbrzycha w Nordic Walking

Dodano dnia: 13 października 2013 r.

Dnia 13.10.2013 r. odbyły się I Mistrzostwa Wałbrzycha w Nordic Walking w Wałbrzychu na dystansie 2 km, 5 km i 10 km. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów. Impreza została podsumowana wręczeniem pucharów oraz pamiątkowych dyplomów ze zdjęciem przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha
dr Romana Szełemeja - honorowego patrona Mistrzostw.


Nordic Walking 10000m

Wyniki OPEN

MiejsceKat.imięNazwiskoCzas
1
M-40 Janusz Kaczuga 00:55:59
2
M-40 Kazimierz Urbaniak 00:56:01
3
M-40 Grzegorz Szydłowski 00:57:09
4
M-40 Jarosław Cieśla 01:00:35
5
M-30 Grzegorz Będziński 01:01:40
6
M-50 Grzegorz Pogorzelski 01:02:00
7
M-50 Andrzej Kubielewicz 01:03:44
8
M-50 Bolesław Myszkowski 01:04:21
9
K-40 Beata Urbaniak 01:08:36
10
M-50 Ryszard Klimas 01:10:17
11
K-50 Zenobia Kubielewicz 01:15:00

Nordic Walking 5000m

Wyniki OPEN

MiejsceKat.imięNazwiskoCzas
1
M-20 Krzysztof Urbaniak 00:29:47
2
M-50 Zbigniew Jasiak 00:30:01
3
N Andrzej Kluba 00:31:12
4
M-50 Artur Zięta 00:33:47
5
K-20 Bernadeta Karwat 00:33:51
6
M-50 Aleksander Mierzyński 00:34:40
7
K-40 Bożena Łysik 00:35:01
8
K-40 Beata Kasprzak 00:35:08
9
K-20 Marta Karwat 00:36:25
10
K-50 Bogusława Szczęsna 00:36:57
11
K-50 Maria Wieczorek 00:37:18
12
K-60 Wiesława Mierzyńska 00:37:38
13
K-40 Marzena Błaszczyk 00:38:01
14
M-60 Józef Kamiński 00:38:06
15
K-50 Sylwana Wirth 00:39:23
16
K-40 Katarzyna Karwat 00:40:26
17
K-30 Magdalena Miłosz 00:40:45
18
K-30 Agata Sikorska 00:40:58
19
K-40 Agata Juszczak 00:40:58
20
M-50 Leszek Ślusarski 00:40:59
21
K-40 Beata Legut 00:40:59
22
K-30 Magdalena Gałecka 00:44:02
23
M-50 Andrzej Kasprzak 00:44:04
24
M-40 Jan Łysik 00:44:04
25
M-60 Zbigniew Kolanko 00:44:05

Nordic Walking 2000m

GN
MiejsceKat.imięNazwisko
1
GN Stanisław Strzałkowski
2
GN Dawid Wierzbicki
3
GN Żaneta Weiler
4
GN Jakub Łysik
5
GN Adam Wróblewski
6
GN Karolina Gniazdowska
7
GN Karol Wieczorek
8
GN Dominik Sobolewski
9
GN Paweł Mierzyński
10
GN Karolina Kasprzak
SP
MiejsceKat.imięNazwisko
1
SP Wiktoria Zięta
2
SP Julita Buzała
3
SP Anna Będzińska
4
SP Wojciech Timoszyk
5
SP Kamil Kaczuga
6
SP Oliwia Górecka
SPN
MiejsceKat.imięNazwisko
1
SPN Karolina Zasypska
2
SPN Dawid Połaski
3
SPN Damian Zawadzki
4
SPN Dominik Dymon
5
SPN Krzysztof Timoszyk
6
SPN Alicja Jastrzębska
7
SPN Wiktoria Górecka

K, M 20 16-29 lat

K, M 30 30-39 lat   

K, M 40 40-49 lat  

K, M 50 50-59 lat        

K, M 60 60- i powyżej  

Niepełnosprawni  - N

SP - dzieci ze szkół podstawowych 

G – młodzież gimnazjalna

SPN - dzieci niepełnosprawne ze szkół podstawowych

GN -  niepełnosprawna młodzież gimnazjalna

 

Podaj imię lub pseudonim:





« wroć

Ilość wyświetleń: 6249