Aktualności   |   imprezy Sportowe   |   Fotogaleria   |   Kontakt

Nawigacja

Statystyki

Fotogaleria

Imprezy Sportowe

III Wyścig MTB KRYTERIUM GRODNO 2013


Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział :) i zaproaszamy ponownie

wyniki OPEN

Miejsce Kat. Nr startowy Imię Nazwisko Czas Miasto/Klub
1 M3 98 Piotr Sułek 01:18:26 Świdnica
2 M2 29 Łukasz Klimaszewski 01:20:59 Mitutoyo AZS Politechnika Wrocławska
3 M3 79 Krzysztof Paluszek 01:21:37 Głuszyca
4 M2 99 Tomasz Mach 01:22:16 Wałbrzych
5 M3 27 Piotr Iciaszek 01:23:04 KKW JAMA WAŁBRZYCH
6 M3 97 Paweł Jamro 01:23:25 Świdnica
7 M3 91 Marcin Wróbel 01:25:26 Wrocław
8 M1 93 Łukasz Czemarmazowicz 01:28:39 Stary Wielisław
9 M2 46 Karol Rabiega 01:29:22 Sante BSA Tour
10 M5 74 Tadeusz Skowroński 01:29:45 Jelenia Góra
11 M4 41 Artur Marzec 01:30:37 Bielawa
12 M2 78 Daniel Guszczak 01:30:43 Wałbrzych
13 M2 50 Grzegorz Skibiński 01:32:39 Pwr Wałbrzych MTB Team
14 M1 42 Damian Nowicki 01:32:59 RMF FM ROCKSTAR ENERGY DRINK TEAM
15 M1 77 Grzegorz Bagiński 01:33:05 Bielawa
16 M3 76 Jacek Sury 01:33:44 Bielawa
17 M3 47 Paweł Rabiega 01:33:45 Sante BSA Tour
18 M1 59 Kamil Wyszyński 01:34:12 KKZK Kłodzko
19 M5 51 Roman Skowroński 01:34:21 MTB BIELAWA
20 M1 87 Kamil Tarnawski 01:34:51 Wałbrzych
21 M2 54 Paweł Szczepaniak 01:35:12 Boplight Ataksport Świdnica
22 M2 38 Mateusz Kulaszewicz 01:37:51 MTB WALIM
23 M1 53 Rafał Sycha 01:38:37 Szczawno-Zdrój
24 M2 39 Marcin Kulaszewicz 01:39:51 MTB WALIM
25 M2 95 Maciej Molenda 01:40:24 Wałbrzych
26 M2 69 Jakub Pasiewicz 01:41:35 Świdnica
27 M2 73 Michał Rudel 01:41:43 MITUTOYO AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
28 K1 43 Patrycja Piotrowska 01:41:48 KKW JAMA
29 M1 20 Mateusz Baranowski 01:42:00  
30 M4 60 Andrzej Onyśko 01:42:08 Wrocław
31 K1 62 Kinga Wyrzucka 01:42:39 Dream Bike Bielawa
32 M3 107 Paweł Grabczyk 01:42:40 Wrocław
33 M2 71 Tomasz Stefański 01:44:02 Bielawa
34 M3 32 Mariusz Kostasz 01:48:06 Głuszyca
35 M1 85 Emil Bisek 01:49:10 Wałbrzych
36 M1 92 Patryk Marcinowski 01:49:33 Kłodzko
37 M3 31 Przemek Koralewski 01:50:11 Świdnica
38 M2 90 Adrian Gaj 01:50:25 Wrocław
39 M2 33 Mateusz Krawczyk 01:50:40 LKS Atom Dzierżoniów
40 M4 28 Andrzej Jackiewicz 01:50:42 Chocianów
41 M3 19 Dariusz Zalewski 01:51:07 Wałbrzych
42 M1 57 Marek Zagórowski 01:51:31 MTB BIELAWA
43 M3 4 Piotr Jakubiec 01:51:35 Bielawa
44 M1 56 Piotr Woźniak 01:51:36 WGK Discovery
45 M1 26 Mateusz Hyzicki 01:51:56 Wałbrzych
46 M3 80 Krzysztof Pamuła 01:52:19 Jaworzyna Śląska
47 M3 96 Arek Pałeczka 01:52:24 Świdnica
48 M2 1 Bartosz Bolek 01:52:38 Świdnica
49 M4 5 Waldemar Kończak 01:53:06 Burkatów
50 M5 94 Janusz Czemarmazowicz 01:54:54 Stary Wielisław
51 M3 9 Patryk Olechnowicz 01:55:15 Świdnica
52 M1 17 Bastian Wojciechowski 01:58:10 WGK Discovery
53 M1 83 Mateusz Czapla 01:59:00 Wałbrzych
54 M2 10 Tomasz Pławecki 02:01:53 Świdnica
55 M1 40 Łukasz Łyda 02:04:03 WGK Discovery
56 M2 106 Paweł Szwarc 02:04:08 Ząbkowice
57 M3 63 Marcin Ptak 02:04:37 Domaszczyn
58 M4 44 Mariusz Piotrowski 02:07:22 KKW JAMA
59 M2 105 Jarosław Mikulski 02:07:26 Walim
60 M5 37 Waldemar Kulaszewicz 02:08:37 MTB Walim
61 M2 61 Adrian Banach 02:08:47 Walim
62 M1 58 Bogdan Koc 02:08:49 Bystrzyca Kłodzka
63 K3 48 Marta Rajca 02:09:19 MTB Walim
64 M2 102 Wojciech Ogrodziński 02:09:44 Świdnica
65 M5 103 Czesław Fiołkowski 02:10:32 Świdnica
66 M2 65 Damian Rabciak 02:11:04 Glinno
67 M3 2 Adam Firlej 02:11:17 Walim
68 M3 8 Dariusz Moroch 02:11:43 Wałbrzych
69 M3 81 Piotr Podgórski 02:11:45 Jaworzyna Śląska
70 M1 68 Krystian Grzembski 02:11:46 Burkatów G. Świdnica
71 M2 88 Adam Szurmański 02:13:00 Świdnica
72 M3 100 Krzysztof Motowilczuk 02:16:04 Walim
73 M1 86 Karol Fuchs 02:18:13 Wałbrzych
74 M3 70 Robert Byczek 02:19:53 Chocianów
75 M5 108 Marek Stępień 02:20:56  
76 M1 72 Michał Ksycki 02:21:03 Wrocław
77 M2 89 Przemysław Korab 02:21:47 Świdnica
78 M4 49 Paweł Roloff 02:23:00 Wałbrzych
79 M2 84 Paweł Misiel 02:23:47 Świdnica
80 M3 15 Grzegorz Szeligowski 02:24:00 Wrocław
81 M3 21 Dariusz Brzegowy 02:24:01 Świdnica
82 M4 82 Mirosław Mikołajczyk 02:25:02 Kamienna Góra
83 M2 101 Grzegorz Romaniecki 02:28:04 Świdnica
84 M3 7 Krystian Michalik 02:29:09 Wałbrzych
85 K2 64 Aleksandra Konwent 02:29:10 Wrocław
86 M4 6 Zbigniew Maślanka 02:30:50 Wrocław
87 M5 18 Leszek Wysocki 02:31:34 Wałbrzych
88 M1 16 Marek Światowy 02:42:28 Świdnica
89 M1 55 Krzysztof Urbaniak 02:45:25 Dęby Wałbrzych
90 M2 13 Rafał Rusin 03:18:26 Świdnica
91 M5 104 Jacek Huszcza 03:20:00 Wrocław
92 K2 14 Katarzyna Smalec 03:20:01 Kuna Team
93 M3 12 Tomasz Przetocki 03:20:01 Kuna Team
             
  K3 66 Anna Rozdolska 00:00:00 Jelcz Laskowice
  M2 23 Emil Gębski 00:00:00 KKW JAMA
  M3 67 Paweł Rozdolski 00:00:00 Jelcz Laskowice
  M3 75 Krzysztof Walkowiak 00:00:00 Czarny Bór

Wyniki wg kategorii wiekowych

K1

Miejsce Kat. Nr startowy Imię Nazwisko Czas Miasto/Klub
1 K1 43 Patrycja Piotrowska 01:41:48 KKW JAMA
2 K1 62 Kinga Wyrzucka 01:42:39 Dream Bike Bielawa

K2

Miejsce Kat. Nr startowy Imię Nazwisko Czas Miasto/Klub
1 K2 64 Aleksandra Konwent 02:29:10 Wrocław
2 K2 14 Katarzyna Smalec 03:20:01 Kuna Team

K3

miejsce Kat. Nr startowy Imię Nazwisko Czas Miasto/Klub
1 K3 48 Marta Rajca 02:09:19 MTB Walim
 2 K3 66 Anna Rozdolska 00:00:00 Jelcz Laskowice

M1

Miejsce Kat. Nr startowy Imię Nazwisko Czas Miasto/Klub
1 M1 93 Łukasz Czemarmazowicz 01:28:39 Stary Wielisław
2 M1 42 Damian Nowicki 01:32:59 RMF FM ROCKSTAR ENERGY DRINK TEAM
3 M1 77 Grzegorz Bagiński 01:33:05 Bielawa
4 M1 59 Kamil Wyszyński 01:34:12 KKZK Kłodzko
5 M1 87 Kamil Tarnawski 01:34:51 Wałbrzych
6 M1 53 Rafał Sycha 01:38:37 Szczawno-Zdrój
7 M1 20 Mateusz Baranowski 01:42:00  
8 M1 85 Emil Bisek 01:49:10 Wałbrzych
9 M1 92 Patryk Marcinowski 01:49:33 Kłodzko
10 M1 57 Marek Zagórowski 01:51:31 MTB BIELAWA
11 M1 56 Piotr Woźniak 01:51:36 WGK Discovery
12 M1 26 Mateusz Hyzicki 01:51:56 Wałbrzych
13 M1 17 Bastian Wojciechowski 01:58:10 WGK Discovery
14 M1 83 Mateusz Czapla 01:59:00 Wałbrzych
15 M1 40 Łukasz Łyda 02:04:03 WGK Discovery
16 M1 58 Bogdan Koc 02:08:49 Bystrzyca Kłodzka
17 M1 68 Krystian Grzembski 02:11:46 Burkatów G. Świdnica
18 M1 86 Karol Fuchs 02:18:13 Wałbrzych
19 M1 72 Michał Ksycki 02:21:03 Wrocław
20 M1 16 Marek Światowy 02:42:28 Świdnica
21 M1 55 Krzysztof Urbaniak 02:45:25 Dęby Wałbrzych

M2

Miejsce Kat. Nr startowy Imię Nazwisko Czas Miasto/Klub
1 M2 29 Łukasz Klimaszewski 01:20:59 Mitutoyo AZS Politechnika Wrocławska
2 M2 99 Tomasz Mach 01:22:16 Wałbrzych
3 M2 46 Karol Rabiega 01:29:22 Sante BSA Tour
4 M2 78 Daniel Guszczak 01:30:43 Wałbrzych
5 M2 50 Grzegorz Skibiński 01:32:39 Pwr Wałbrzych MTB Team
6 M2 54 Paweł Szczepaniak 01:35:12 Boplight Ataksport Świdnica
7 M2 38 Mateusz Kulaszewicz 01:37:51 MTB WALIM
8 M2 39 Marcin Kulaszewicz 01:39:51 MTB WALIM
9 M2 95 Maciej Molenda 01:40:24 Wałbrzych
10 M2 69 Jakub Pasiewicz 01:41:35 Świdnica
11 M2 73 Michał Rudel 01:41:43 MITUTOYO AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
12 M2 71 Tomasz Stefański 01:44:02 Bielawa
13 M2 90 Adrian Gaj 01:50:25 Wrocław
14 M2 33 Mateusz Krawczyk 01:50:40 LKS Atom Dzierżoniów
15 M2 1 Bartosz Bolek 01:52:38 Świdnica
16 M2 10 Tomasz Pławecki 02:01:53 Świdnica
17 M2 106 Paweł Szwarc 02:04:08 Ząbkowice
18 M2 105 Jarosław Mikulski 02:07:26 Walim
19 M2 61 Adrian Banach 02:08:47 Walim
20 M2 102 Wojciech Ogrodziński 02:09:44 Świdnica
21 M2 65 Damian Rabciak 02:11:04 Glinno
22 M2 88 Adam Szurmański 02:13:00 Świdnica
23 M2 89 Przemysław Korab 02:21:47 Świdnica
24 M2 84 Paweł Misiel 02:23:47 Świdnica
25 M2 101 Grzegorz Romaniecki 02:28:04 Świdnica
26 M2 13 Rafał Rusin 03:18:26 Świdnica
  M2 23 Emil Gębski 00:00:00 KKW JAMA

M3

Miejsce Kat. Nr startowy Imię Nazwisko Czas Miasto/Klub
1 M3 98 Piotr Sułek 01:18:26 Świdnica
2 M3 79 Krzysztof Paluszek 01:21:37 Głuszyca
3 M3 27 Piotr Iciaszek 01:23:04 KKW JAMA WAŁBRZYCH
4 M3 97 Paweł Jamro 01:23:25 Świdnica
5 M3 91 Marcin Wróbel 01:25:26 Wrocław
6 M3 76 Jacek Sury 01:33:44 Bielawa
7 M3 47 Paweł Rabiega 01:33:45 Sante BSA Tour
8 M3 107 Paweł Grabczyk 01:42:40 Wrocław
9 M3 32 Mariusz Kostasz 01:48:06 Głuszyca
10 M3 31 Przemek Koralewski 01:50:11 Świdnica
11 M3 19 Dariusz Zalewski 01:51:07 Wałbrzych
12 M3 4 Piotr Jakubiec 01:51:35 Bielawa
13 M3 80 Krzysztof Pamuła 01:52:19 Jaworzyna Śląska
14 M3 96 Arek Pałeczka 01:52:24 Świdnica
15 M3 9 Patryk Olechnowicz 01:55:15 Świdnica
16 M3 63 Marcin Ptak 02:04:37 Domaszczyn
17 M3 2 Adam Firlej 02:11:17 Walim
18 M3 8 Dariusz Moroch 02:11:43 Wałbrzych
19 M3 81 Piotr Podgórski 02:11:45 Jaworzyna Śląska
20 M3 100 Krzysztof Motowilczuk 02:16:04 Walim
21 M3 70 Robert Byczek 02:19:53 Chocianów
22 M3 15 Grzegorz Szeligowski 02:24:00 Wrocław
23 M3 21 Dariusz Brzegowy 02:24:01 Świdnica
24 M3 7 Krystian Michalik 02:29:09 Wałbrzych
25 M3 12 Tomasz Przetocki 03:20:01 Kuna Team
  M3 67 Paweł Rozdolski 00:00:00 Jelcz Laskowice
  M3 75 Krzysztof Walkowiak 00:00:00 Czarny Bór

M4

Miejsce Kat. Nr startowy Imię Nazwisko Czas Miasto/Klub
1 M4 41 Artur Marzec 01:30:37 Bielawa
2 M4 60 Andrzej Onyśko 01:42:08 Wrocław
3 M4 28 Andrzej Jackiewicz 01:50:42 Chocianów
4 M4 5 Waldemar Kończak 01:53:06 Burkatów
5 M4 44 Mariusz Piotrowski 02:07:22 KKW JAMA
6 M4 49 Paweł Roloff 02:23:00 Wałbrzych
7 M4 82 Mirosław Mikołajczyk 02:25:02 Kamienna Góra
8 M4 6 Zbigniew Maślanka 02:30:50 Wrocław

M5

Miejsce Kat. Nr startowy Imię Nazwisko Czas Miasto/Klub
1 M5 74 Tadeusz Skowroński 01:29:45 Jelenia Góra
2 M5 51 Roman Skowroński 01:34:21 MTB BIELAWA
3 M5 94 Janusz Czemarmazowicz 01:54:54 Stary Wielisław
4 M5 37 Waldemar Kulaszewicz 02:08:37 MTB Walim
5 M5 103 Czesław Fiołkowski 02:10:32 Świdnica
6 M5 108 Marek Stępień 02:20:56  
7 M5 18 Leszek Wysocki 02:31:34 Wałbrzych
8 M5 104 Jacek Huszcza 03:20:00 Wrocław

 

 

 

 


« wróć

Ilość wyświetleń: 21566

Sponsorują nas:

Partnerzy:

Logowanie


Proszę się zalogować jeśli:

  • jesteś członkiem stowarzyszenia;
  • chciałbyś należeć do stowarzyszenia;

Login:
Hasło:

>> Rejestracja

>> Odzyskanie hasła

logowanie umożliwi:

  • dodawanie własnych komentarzy do fotogaleri
  • kontakt z członkami stowarzyszenia i jego założycielami


Drogą e-mailową będziesz informowany o ważnych wydarzeniach stowarzyszenia.

Czas generowania strony: 0.045 s | 2009-2011 © Paweł Adamski